Załoga

Mei
Jestem tą irytującą osobą w kinie, która lubi wszystko głośno komentować i analizować. Jestem dość kapryśna, jednak bardzo wesoła i żartobliwa. Kocham muzykę i gram na dwóch instrumentach, następnych dwóch się uczę.

Melodia
Osóbka wiecznie chodząca z głową w chmurach. Bez słuchawek w uszach jej nie spotkasz, uwielbia słuchać starych utworów, od lat pięćdziesiątych po lata osiemdziesiąte. Na zabój zakochana w filmach z tegoż okresu. Wierna fanka Patricka Swayze, Kirstie Alley i Johna Travolty. Uwielbia oglądać filmy z Jacke'm Chanem w roli głównej. Jest porażona jego umiejętnościami walki oraz aktorstwa. Przeszczęśliwa posiadaczka pięknego pieska rasy Golden Retriever oraz dwóch świnek morskich. Zwariowana melodyjka, ktorej wszędzie jest pełno. Uwielbia towarzystwo, choć kocha też samotne wieczore, które spędza na pisaniu lub marzeniu. W kółko znajduje sobie nowe zajęcia, którym stara się sprostać.

Naomi
Osoba w internecie skrywająca się za nickiem Naomi. Nie umiejąca zupełnie pisać o sobie. Podobno strasznie uparta. Nie zrozumie dopóki sama się nie przekona. Zakochana w swoich dwóch pieskach. Bardzo chciałaby odwiedzić Paryż i Londyn. Uwielbia rock, metal i wszystkie romantyczne filmy.

Skybells
Kryję się tutaj (i nie tylko) pod nickiem skybells, natomiast moje oryginalne imię brzmi Paula. Mam siedemnaście lat i interesuję się masą różnych rzeczy - kilka z nich to: piłka nożna, motoryzacja, muzyka, filmy, literatura, biologia, zwierzęta. Zawsze znajdę coś nowego i ciekawi mnie to do takiego stopnia, że pozostaje to moim obiektem zainteresowania.​ Nie wiem czy jest to moim zainteresowaniem​, jednakże staram się rozwinąć w temacie pisarstwa. Prowadziłam nawet dwa blogi na bloggerze, ale nie uważam się za jakąś wybitną pisarkę. Piszę, bo lubię. ;) Jestem osobą, która kocha pomagać innym i która uwielbia zawierać nowe znajomości. Myślę, że to chyba wszystko co mogę napisać na swój temat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz